WWDC 2017 Ne Zaman? iOS 11 Ne Zaman Gelecek?

0

WWDC 2017 Ne Zaman? Canlı Yayın İzle

Apple kullanıcılarının merakla beklediği WWDC 2017( Worldwide Developer Conference )etkinliğinin düzenleneceği tarih belli oldu. Her yıl Haziran ayında düzenlenen WWDC etkinliği bu yılda 5 ve 9 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Türkiye saati ile 20.00’da başlayacak olan etkinlik internet üzerinden yapılacak yayınlar ve WWDC uygulaması ile takip edilebilecek.

WWDC 2017 Etkinliğinde neler tanıtılacak?

Merakla beklenen iPhone iOS 11 işletim sisteminin yanı sıra iPad, Mac, Apple Tv ve Apple Watch içinde watchOS 4, macOS 10.13 ve tvOS 11 yazılımlarını tanıtacak. Etkinlikte yazılımlar ile birlikte yeni iMac ve Siri Speaker tanıtılması bekleniyor. Söylentilere iPhone 8 bu etkinlikte tanıtılabilir.

iOS 11 Ne Zaman Tanıtılacak ? Yenilikler

2017 WWDC etkinliğinde tanıtılacak olan iOS 11’in hangi iPhone modellerine verileceği ve ne zaman indirilmeye sunulacağı da bu etkinlikte belli olacak. Etkinlik sonrası ise Beta olarak test edilmesi için sunulabilir.

Yapılan sızıntılara ve beklenen yeniliklere göre;

Üzerinde geliştirmeler yapılan daha akıllı bir Siri, daha fazla pil tasarrufu, karanlık mod, daha fazla özelleştirme ve Apple tarafından geliştirilen bir sosyal ağ uygulaması da iOs 11 ile gelebilir.

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here