Süper Lig Maçları Artık CBC Sport’ta

10

Süper Lig Maçları CBC Sport’ta

Azerbaycan uydusu Azerspace üzerinde yayın yapan CBC Sport kanalı yapılan anlaşmaya göre artık Türkiye Süper Liginden canlı maçlar yayınlayacak. CBC Sport kanalını nasıl izlerim diyorsanız işte detaylar..

cbc sport hd süper lig izle

       Spor Toto Süper Ligin dünyada 100’den fazla ülkede canlı yayınlanması planlanıyor. Bir çok ülkede canlı yayınlanan maçlar artık Azerbaycan kanalı CBC Sport HD‘den de canlı yayınlanacak.

Ülkemizden de izlenen spor kanalı aynı zamanda başka liglerden maçları canlı yayılıyor. Haftada en az iki maç yayınlanacağı belirtilen kanalın yayını hangi platformda ne şekilde yapacağı da henüz belli olmamasına rağmen şifresiz olarak yayınlanması bekleniyor.
CBC Sport’un Süper Lig için hazırladığı tanıtım videosu.

CBC Sport HD Nasıl İzlenir?

Azerspace uydusunda ki kanallar ülkemizde de izlenebilmektedir. Çanak anteninize ekleyeceğiniz ikinci bir LNB ile uydudaki tüm kanalları izleyebilirsiniz. Kurulum için bir teknik servisten destek alabilirsiniz. Kanalın frekans bilgileri aşağıdaki gibidir.

CBC Sport HD – Frekans Bilgileri
Uydu: AzerSpace 46°
Frekans: 11135 H 27500 – Şifresizİnternet üzerinden de yayın yapan kanalı http://www.cbcsport.tv/live adresinden izleyebilirsiniz.

#Güncelleme – CBC Sport yaptığı açıklama ile yayınların sadece Azerbaycan sınırları içerisinde izlenebileceğini açıkladı. Bu açıklamalara ek olarak Süper Lig’in Azerbaycan’da yayınlanmayacak.

Azerbaycan Spor kanallarını izliyor musunuz?

10 YORUMLAR

    • Merhaba,
      Azerspace uydusunda yayın yapan Az TV ve İdman Tv kanalları Avrupa Kupası, Şampiyonlar Ligi, İtalya, Almanya, İngiltere ve İspanya liglerinden de maçlar yayınlanmaktadır.

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here