Silk Way Star – İpek Yolu Yıldızı Şarkı Yarışması

0

Silk Way Star – İpek Yolu Yıldızı ŞarkıYarışması

İpek yolu üzerinde bulunan 9 ülkenin katılımıyla gerçekleşecek olan müzik yarışması için geri sayım başladı.

Silk Way Star Müzik Yarışması hangi kanalda

Tarihte büyük bir yere sahip olan İpek Yolu üzerinde bulunan dokuz ülkenin katılımıyla gerçekleşecek olan müzik yarışmasının katılımcı ülkeleri Azerbaycan, Çin,Türkmenistan, Kırgızistan,Gürcistan, Özbekistan, Kazakistan,Tacikistan ve ülkemiz Türkiye‘den oluşmaktadır.

Yarışmada bu dokuz ülke arasında müzik sektörünün bir araya gelmesi ve ilerleyen dönemlerde işbirliği yapılması da amaçlanmıştır.

30 Eylül 2017 tarihinde başlayacak olan yarışmaya Türkiye temsilcisi olarak Fulin katılmıştır. Fulin yarışmada Tarkan’ın Şımarık isimli şarkısı başta olmak üzere Çince, İngilizce ve diğer dillerde de şarkılar seslendirecek. Fulin, 2 ay boyunca sürecek olan yarışmada her hafta diğer yarışmacılar ile yarışacak.
Silk Way Star fulin izle

Türkiye Temsilcisi Fulin Kimdir?

Türk pop müziği sanatçısı Fulin, asıl ismi Fulin Şingirik olup 1985 doğumludur. Müziğe olan ilgisi küçük yaşta başlayan şarkıcı 2014 yılında Firardayım ve İçinden Oku isimli şarkıları ile sektöre giriş yapmıştır. 2015 yılında ise Keyf-i Halik  isimli albümünü yayınlamıştır. Son olarak 2016 yılında yılında çıkardığı Süper Kahraman isimli single şarkısını aşağıdan dinleyebilirsiniz.Silk Way Star Hangi Kanalda Yayınlanacak?

2017 – İpek Yolu Yıldızı Müzik Yarışması 30 Eylül 2017 Cumartesi günü Dream TV‘den canlı yayınlanacak.

Dream TV Frekans Bilgileri

D-SMART 111. KANAL

TİVİBU 165. KANAL

TELEDÜNYA 157. KANAL

TÜRKSAT 4A UYDU Frekansı

12034  V-Dikey  7500

Dream TV’yi internetten izlemek için tıklayınız.

Yarışmayı izleyecek misiniz?

Başarılar Fulin.

Paylaş

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here