Saf Su TV Reklamı

13

Doğru Su Çok Yakında Televizyon Reklamı

Televizyon reklam kuşağında bu aralar çokça karşılaştığımız Saf Su reklam videoları sizlerle. Sizce Saf Su reklamları yeni bir ürünün habercisi mi?

Son günlerin en çok merak edilen reklam filmi Saf Su reklamları… Doğru su çok yakında! sloganı ile yayınlanan reklamlar yeni çıkacak bir ürünün habercisi gibi.

Televizyonda karşılaştığımız reklam filmlerinin tamamını aşağıdan bir daha izleyebilirsiniz..

Saf Suyu Ütücüler Öneriyor

Saf Suyu Ustalar Öneriyor

Saf Suyu Akücüler Öneriyor

Sizce Reklam Filmi Başarılı mı?

İzlediğiniz reklam filmleri yeni çıkacak bir ürünün tanıtımı için yayınlanıyor. Sizde reklam filmleri başarılı mı ?

Yeni çıkacak olan saf su ürünümü denemeyi düşünüyor musunuz?

Paylaş

13 YORUMLAR

  1. Muhtemelen bebek şampuanı bir ürün. Bebek şampuanlarında safsu kullanılır. Bunlarda içilebilir doğal kaynak suyu kullanacaklar diye tahmin ediyorum. Başka bir ürünün çıkmasıda saçma sapan olurdu. Eğerki tahminim doğruysa reklamı sağlam zemine oturtmuşlar. Gayet mantıklı

  2. Muhtemelen Sleepy markasına karşı oluşturulan bir kampanya. Molfix’in yeni çıkardığı izotonik sulu ürünleri için yapılan pazarlama çalışması diye düşünüyorum. Zira yıllardır pazarda Prima’dan sonra ilk sırada yer alan Molfix yeni çıkan markalardan sonra pazarda ciddi yara aldı.

    • Tamamen bilmeden soruyorum. İzotonik su; içerisinde elektrolit denilen sodyum şeker gibi maddelerin bulunduğu sporcuların aşırı su kaybından sonra içtiği içeceklerin temeli değil mi?… Bebek bezi bu su ile üretilirse bez dokusunda kalıntı bırakmaz mı(sonuçta elektrolitler kristal yapıda) tahrişe sebep olmaz mı? Saf su kullanımının sebebi işlemden sonra bu tarz kalıntıların kalmaması değil mi? Yıllarca kullandığımız talk pudranın bile zararlı olduğunu öğrendik, konu hakkında bilgisi olan var mı?

      • Reklam çok aldatıcı. İnsanların bilgisinliğinden yararlanıp yanlış yönlendiriyor. Bebek cildi kadar hasas bir cilde zaten izotonik gibi içerisinde yoğun miktarda sodyum gibi maddeler içeren bir su sürülmemelidir. Safsuyu birçok sektörde kullanılıyor. Kullanılmasının amacı zaten hiç bir kimyasal minarel, kireç vs barındırmamasıdır. İçerisindeki kimyasallardan ve minarellerden arndırılmış sudur. Zaten kozmetik ve gıda sanayisinde dahi kullanılmaktadır. Bu kadar zararlı olsa içecek sektöründe ve kozmetik sektöründe kullanılmaz zaten. İnsanlar bu konuda bilinçlendirilmeli. Maalesef ortalıkta birsürü kirli bilgi geziyor. Böyle reklamlarda insanları güzelce kandırıyor. Pazarda yer edinmek için ebeveynleri hedef alan bir marka tamamen yok olmaya mahkumdur.

  3. Ben ürünün sahibi olsam bu reklamın bana ait olduğunu söylemezdim. Çünkü çok itici bir reklam. Satılacak ürünün satılmasını bile önleyecek çapta.

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here