Kullanım Şartları ve Gizlilik Bildirimi

Kullanım Şartları

  • onYeni.com en güncel bilgiyi paylaşmayı amaçlar ve bu doğrultuda paylaşım yapar. Yapılan bu paylaşımlar, paylaşıldığı zaman dilimi içerisinde geçerli olup daha sonraki zaman dilimlerinde geçerli şartları sağlamıyor ise sorumlu tutulamaz.
  • onYeni.com paylaştığı içerikleri resmi kaynaklarından ve diğer kaynaklardan elde eder.
  • onYeni.com’un sağladığı içerikleri kaynağı belirli ve aktif link verilmiş bir şekilde sitenizde veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.
  • onYeni.com içeriklerini bilgi amacıyla paylaşmakta olup takipçilerine ücretsiz olarak sunmaktadır ve yayın hayatı boyunca ücretsiz sunmaya devam edecektir.

Gizlilik Bildirimi

  • onYeni.com, her sitenin kayıt altında tuttuğu basit bilgileri kayıt altına almaktadır.
  • onYeni.com takipçilerinin gizlilik haklarına önem vermektedir. Elde edilen bu bilgiler hiç bir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
  • onYeni.com “cookie” olarak da adlandıran çerezlerden faydalanarak takipçisinin site kullanımı hakkında bilgi edinebilir. Kullanıcı isterse tarayıcı ayarlarından gerekli değişiklikleri yapabilir.

Uyarı

Sitemizde bulunan video ve müzikler sunucumuzda bulunmamakta olup, dosya paylaşım sitelerinden ve video paylaşım sitelerinden eklenmektedir. Bunlara ek olarak video ve müzikler eğer satın alınabiliyorsa iTunes, Fizy, Türk Telekom Müzik gibi dijital platformların satın alma ve indirme linkleri eklenmektedir.

Telif ve Şikayet

onYeni.com üzerinde paylaşılan içeriğin size ait olduğunu düşünüyorsanız ilgili içeriğe bu konuyla alakalı yorum yaparak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Site hakkında her konu için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz..

 


onYeni.com’u kullanan takipçiler site kullanımı için bu şartları kabul etmiş sayılır. 03/06/2017