Kanal 7 – Sil Baştan Dizisi – Kill me, Helal me

5

Kanal 7 Sil Baştan Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Sevilen Kore dizisi Kill me Heal me, Sil Baştan olarak Kanal 7 ekranlarından yayınlanacak.

kanal 7 sil bastan dizisi

Hint dizileriyle ekranlara yeni bir soluk getiren Kanal 7 artık Kore dizisi de yayınlayacak. Kanal 7 daha önce duyurduğu Secret Love – Feda dizisinden sonra ikinci bir kore dizisi yayınlayacağını duyurdu. Orijinal ismiyle Kill me, Heal me olan dizi Sil Baştan olarak ekranlara gelecek.

Sil Baştan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizinin müzikleri yazı sonuna eklenmiştir.Sil Baştan dizi konusu:Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu hastası üçüncü kuşak bir milyarder Cha Do Hyun ile psikiyatri uzmanlığı asistanlığı birinci yılında olan ve onu gizlice tedavi eden Oh RiJin arasında geçen bir romantik komedi.

Çocukluğunda yaşadığı travmatik bir olaydan sonra , Cha Do Hyun hafıza kayıpları yaşar ve sonra kişiliği yedi farklı kimliğe bölünür. Asistan doktor, Oh RiJin, görünürde güzel, masum ve popüler bir kadındır fakat o ve ikiz kardeşi Oh Ri On, diğer yüzlerini gizlerler.
Oh RiJin para merkezli, pis huyları olan ve profesyonel bir psikiyatrist olmayı hayal eden biridir. Oh Ri On ise safmış gibi davranmasına rağmen aslında dahi bir dedektif romanları yazarıdır.

SİL BAŞTAN HAFTA İÇİ HER GÜN SAAT 19.00’DA.

Kanal 7 Canlı İzle
Dizi yayınlanmaya başladığı zaman buradan canlı izleyebilirsiniz.Sil Baştan Dizi Müzikleri

Jang Jae In ile NaShow’un birlikte seslendirdiği  Auditory Hallucination isimli dizi müziğini Türkçe altyazılı video ile birlikte dinleyebilirsiniz

Değerlendirme
Kanal 7
Paylaş

5 YORUMLAR

  1. Konuyu yanlış yazmışsınız sanırım. Oh RiJin ve güreşçi mi?😂 psikiyatrist o Allah cezanızı vermesin yaa.. Ne pis huyu vardı kadının yaaa😂😂

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here