Kanal 7 – Feda Dizisi – Secret Love

19

Kanal 7 – Feda Dizisi – Secret Love

Hint dizileriyle fark yaratan Kanal 7’de artık Kore dizileri de yayınlanacak. İşte yayınlanacak ilk Kore dizisi Feda.

kanal 7 feda dizisi

Yayınladığı hint dizileriyle ile izleyicisini ekranlara kitleyen Kanal 7, artık Kore dizileri de yayınlayacak. Orijinal ismiyle Secret Love olan dizi FEDA olarak izleyici ile buluşacak. Türkçe Dublaj olarak yayınlanacak olan dizi çok yakında Kanal 7 ekranlarında..

Feda dizisi tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Diziye ait müzik ve şarkılar yazı sonuna eklenmiştir.FEDA dizisi konusu:
Bir kaza sonucu kız arkadaşını kaybeden bir adamın sevdiğinin ölümüne sebep olan kadına aşık olmasını anlatan bir dizi.

Min-Hyuk zengin bir ailede dünyaya gelmiştir. Yakışıklılık, zeka da dahil olmak üzere her şeye sahiptir ancak hiç de nazik biri değildir. Bir vur-kaç araba kazasında kız arkadaşını kaybetmiştir.

Vur-kaç araba kazası sonucu Min Hyuk’un kız arkadaşı ölmesi nedeniyle Kang Yoo Jung  hapse girer. Bu vur-kaç kazasını yapan kişi aslında Kang Yoo Jung’un erkek arkadaşı Ahn Do Hoon dur ama suçu Kang Yoo Jung üstlenir. Daha sonraysa erkek arkadaşının ihanetine uğrar.

Tüm bunlar olurken, karşılıksız aşk yaşayan tek kişi Shin Se Yeon’dur. “Aşka susamış” acı içinde bir karakter olacaktır çünkü istediği tek kişiye sahip olamamaktadır.

Dizi yayınlanmaya başladığı zaman buradan canlı izleyebilirsiniz.FEDA Dizisi – Dizi Müzikleri

Kore’nin muhteşem sesi Ailee‘nin seslendirdiği Tears Stole The Heart dizi müziğini aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Dizinin bir diğer müziği Going Crazy, Türkçe altyazılı video ile birlikte dinleyebilirsiniz.

Değerlendirme
Kore Dizileri
Paylaş

19 YORUMLAR

  1. kördüğüm sezon finali olsun ve feda çıksın kördüğüm içha ölün 284 bölümde sezon finali olsun çünkü bu dizi aynı deli divane gibi ben kördüğümü hiç semiyorum kanal.7 lütfen feda çıksın çok güzel bi dizi

  2. kördüğüm hindistanda olan bölüm 1549 türkiyede olan bölüm sayısı 395 ben çünkü uttaran yani kördüğümü tüm bölümünü izledim ama kore dizileri öyle değil çok kısa bide yalancı bahar hiç güzel değil bence sizde fedayı izleyin.

  3. kanal.7 lütfen feda dizi çıksın atık çokkkkk seviyorum yani ben böyle aşk görmedim bu dizide intikam aşka dönüştü feda dizyi kesmeyin öyle tatnı kalmıyor.

  4. feda çok güzel bi diz ben izledim böyle bi dizi yok kördüğüm çok saçma bitsin feda çok ama çok güzel lütfen çıksın hafta sonu lütfen kördüğüm çok uzun 395 bölüm çünkü ben izledim 5 eylülde biteçek yani çok uzun feda 16 bölüm sil baştan 20 bölüm ve seong.ji çok yakışıklı lütfen mardine gelsin lütfen.

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here