Fortnite Robot Dans Akımı – Fortnite Dans Şarkısı

0

Fortnite Dans Akımı – Fortnite Dans Şarkısı

Son günlerin popüler oyunu Fortnite oyununda karakterlerin yaptığı dans hareketleri sosyal medyada akım haline geldi. Bu yazımızda akıma ait şarkıyı ve dans figürlerini bulabilirsiniz.

Fortnite Dans Akımı

Bir hayatta kalma oyunu olan Fortnite’ın oyun içerisindeki karakterlerine ait dans hareketleri sosyal medyada da kendine yer buldu. Bir çok fenomeninde katıldığı Fortnite Dans Akımına ait dans figürlerini ve bir kaç şarkıyı sizler için paylaşıyoruz.


Fortnite Dans Hareket – Figürleri

Fortnite oyununda bir çok dans figürü bulunmakta. Bunlardan bazıları Electro Shuffle, Ride The Pony, Fresh Dance, Scrubs Turk Dance ve The Floss.

Tüm bu dans figürlerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fortnite Dans Şarkıları

Sosyal medyada paylaşımları gittikçe artan akımda kullanabileceğiniz bir kaç şarkıyı bir araya getirdik. Sizde bu şarkıları kullanarak kendi videolarınızı çekebilirsiniz .Ayrıca musical.ly uygulaması ile de kendi videolarınızı çekebilirsiniz.

En çok kullanılan dans şarkısı Walmart Yodeling Kid


Antoine Griezmann Fortnite Dansı

2018 UEFA Avrupa Ligi Şampiyonu Atletico Madrid oyuncusu Antoine Griezmann’dan Fortnite dansı. Golcü futbolcu gol sonrası sevinçlerinde Take The L dansını kullanmaktadır. Dans videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
Paylaş

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here