Eurasia Airshow 2018

0

Eurasia Airshow 2018

Ülkemizin şova dayalı uluslararası ticari ve askeri havacılık organizasyonu Eurasia Airshow başlıyor.

Türkiye’nin şova dayalı uluslararası alanda düzenleyeceği ilk askeri ve ticari havacılık organizasyonu Eurasia Airshow, Cumhurbaşkanlığı desteğiyle Antalya’da düzenlenecek.Eurasia Airshow havacılık fuarı 25 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek. 25 – 26 – 27 Nisan 2018 tarihleri arasında fuar ticari ziyaretçilerine açık olacaktır.  28 – 29 Nisan 2018 tarihlerinde ise tüm halka açılacaktır. Gösteriler ve şovlar halk gününde gerçekleşecektir.

İlk kez düzenlenecek olan organizasyona 500’ün üzerinde uluslararası katılımcı, 150’nin üzerinde sivil ve askeri delegasyon ve 100’den fazla ülkeden 100 binden fazla profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Eurasia Airshow’da solo ve uçuş takımlarının etkileyici şovlarıyla birlikte, drone şovları, dj performansları, uçuş simülatörü, kumdan heykeller, kağıttan uçak yarışması ve çocuklar için özel alanlarda yer alacak.

Solo ve uçuş takımları olarak Türk Yıldızları ve Solo Türk’ün yanı sıra Breitling Jet Team, Red Arrows ve Airbenders gibi bir çok uçuş takımınında gösteri gerçekleştirmesi bekleniyor.

Fuar, Antalya Havalimanı’nda gerçekleşecektir. Organizasyon her 2 yılda bir tekrar yapılacaktır.Eurasia Airshow Biletleri Satışa Çıktı

Nefes kesen akrobatik uçuşların etkileyici gösterilerini kaçırmamak için sizlerde şimdiden biletlerinizi alın.

Biletler tam, öğrenci ve kombine olmak üzere 3 kategoride satışa sunulmuştur. Bilet fiyatlar 20.00TL’den başlamaktadır.

Biletix üzerinden bilet almak için tıklayınız.

Havacılık fuarına katılacak mısınız?

Paylaş

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here