Dabbe 7: El-Nazar 2018 – Ne Zaman Vizyonda? Fragman İzle

9

Dabbe 7: El-Nazar 2018 Fragman İzle

Dabbe serisi soluksuz bir şekilde devam ediyor. Hayranlarının merakla beklediği filmin vizyon tarihi ise merak konusu.

dabbe 7 el nazar

Dabbe serisinin yaratıcısı Hasan Karacadağ’dan seriye yeni bir film daha ekleniyor. Dabbe 7: El Nazar olarak vizyona girecek olan film, iki cin kabilesinin bir araya gelmesiyle hayatları cehenneme dönen bir ailenin korku dolu yaşamlarını anlatıyor. Filmin çekimleri  Türkiye’de ve Japonya’da olacak. Türkiye’deki çekimleri, İstanbul’un tarihi mekanları Yedikule ve Balat Zindanları, Şile ve Bursa’nın Cumalıkızık köyünde olacaktır. Filmde, önceki filmlerde de kullanılan gerçek ses kayıtları ve gazete arşivleri de yer alıyor.
Film fragmanı ilerleyen günlerde yayınlanacaktır.

Dabbe 7: El Nazar Ne Zaman Vizyonda?

TAFF Pictures ve J Plan’ın yapımcılığını üstlendiği filmin 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Dabbe serisini beğeniyor musunuz?

9 YORUMLAR

  1. Hasan Karacadag Gelmiş Geçmiş En iyi korku film yönetmeni benim için öyle Bu adamın filmlerinde bişey var gerçekten korkutmayı biliyor helal olsun ülkemizde böyle korku açısından çok önemli ülkemizde çok gereksiz korku film var onlarada saygımız var çekiyorlar emek var ama kardeşim bu işi bilene bırak yazık yani DABBE 7 Bekliyoruz

  2. Bu Adamın filimlerine bayılıyorum Tüm serisine gitmişimdir. hayranlıkla bekliyorum. Hasan karadağ kadar iyi filim çeken görmedim korku filiminin ustası ve kötü yorumda bulunan arkadaşım. Herkez kendi ülkesindeki filimden korkar Bir yabancı zonbili ve vanpirli filimden korkar çünki onlar bunların bağtıl inançlarıyla büyümüştür ve korkarlar ama bizim ülkemizdeki olaylar gerçektir ve cin lerin var olduğunu biliyoruz o yüzden bizim korku filim lerimiz daa anlamlıdır.

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here