Black Friday 2017 & Cyber Monday 2017

1

Black Friday 2017 & Cyber Monday 2017

Kasım ayının dördüncü haftası kutlanan Şükran Günü ardından başlayan Black Friday ve Cyber Monday indirimlerine dair tüm detaylar yazımızda..

Şükran Günü, ABD ve Kanada ülkelerinde geçmiş yıllardaki elde ettikleri hasat ve nimetlere şükretmek için kutlanır. Her yıl Kasım ayının dördüncü haftasında kutlanan Şükran Günü bu yıl 23 Kasım 2017 Perşembe günü kutlanacaktır. Şükran Günü, Thanksgiving olarak adlandırılmaktadır.


Black Friday & Cyber Monday 2017 Ne Zaman?

Black Friday -Kara Cuma-, Şükran Gününden sonraki ilk Cuma günü kabul edilir. Yılın bugününde mağazalar erken açılır, geç kapanır ayrıda beklenmedik oranlarda indirimlerle ürünleri müşterilere sunarlar. Bu yıl 24 Kasım 2017 Cuma gününe denk gelmektedir. Black Friday için genelde indirimler erkenden başlar ve bir kaç gün sürer.

Cyber Monday, -Siber Pazartesi- Black Friday’den sonraki ilk pazartesi günüdür. Bu yıl 27 Kasım 2017 Pazartesi gününe denk gelmektedir. Black Friday gününde genelde mağazalarda büyük indirimler olurken Cyber Monday’de internet üzerinden satışlarda büyük indirimler olur.

Türkiye’de de her yıl mağazalarda Black Friday indirimleri olmaktadır. İndirim haftasında ihtiyacınız olan mağazalara bir göz atmak da fayda var.

Ülkemizden Black Friday indirimlerine katılan mağaza ve siteler daha sonra eklenecektir.

Sizlerde bu alışveriş çılgınlığına katılıyor musunuz?

1 Yorum

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here