13 Reasons Why – 2018

5

13 Reasons Why – 2018

Netflix’in kısa zamanda geniş kitlelere ulaşan gençlik dizisi 13 Reasons Why’ın ikinci sezon detaylarını bir araya getirdik.

13 Reasons Why İkinci netflix izle

Jay Asher’ın 2007 yılında çıkardığı Ölmek İçin On Üç Sebep isimli kitaptan uyarlanan Netflix dizisi ikinci sezon onayını da kaptı. Selena Gomez’in yapımcılığını üstlendiği dizi, intihar etme sebebi olarak 13 sebep gösteren ve bu sebepleri kayda alıp intihar eden genç bir kızın gizemini anlatıyor.2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2018 yılında yayınlanacak olan 13 Reasons Why dizisi, ilk sezonda olduğu gibi ikinci sezonda 13 bölümden oluşacak. Henüz resmi olarak bir yayın tarihi açıklanmasa da dizisinin Mart ayında yayınlanması bekleniyor.

13 Reason Why dizisinin ikinci sezonunun 18 Mayıs‘ta yayınlanacağı Netflix tarafından duyuruldu.

13 Reasons Why dizisininin ikinci sezon duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Netflix İle Dizi İzleme

Dizinin yayınlanan 13 bölümlük ilk sezonunu ve yayınlanacak olan ikinci sezonu Netflix Ölmek İçin On Üç Sebep, sayfasından izlemek için tıklayınız.

Netflix’i ilk ay ücretsiz denemek için tıklayınız.

İlk sezonu izlediniz  mi? İkinci sezondan beklentileriniz nelerdir?

Paylaş

5 YORUMLAR

  1. Ben bu kadar berbat bir dizi görmedim. Bir sitede önerilmişti o yüzden izledim her bölümden sonra acaba diğer bölümde baika bir şey olur mu bunrutinlikten kurtulur mu dedim yok saçmalık ötesi

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here