11 Kasım 2018 Kıyamet mi Kopacak?

4

11.11.2018 Kıyamet mi Kopacak?

Balıkesir’de bir ortaokulda öğretmenlik yapan Emre Nur kıyametin kopacağını iddaa etti..

11 Kasım 2018 kıyameti

Balıkesir’in Ayvalık ilçesi Ali Çetinkaya Ortaokulunda öğretmenlik yapan matematik öğretmeni Emre Nur kıyamet kopacağını iddaa ederek istifa etti.Matematik öğretmeni Emre Nur’un sosyal medya hesabından paylaştığı istifa dilekçesinde yazanlar aşağıdadır.

“11.11.2018 Pazar Gecesi, Kuran’ı Kerim’de Tarık Suresi’nde geçen Tarık Yıldızı’nın (33,33) enlem ve boylamındaki yere düşeceği, Allah’ım tarafından vahiy yoluyla bildirilmiştir. Bana bildirilen bu durumu, insanlara anlatmama rağmen bir türlü inanmamaktadırlar.
Zaten yozlaşmış bu dünya düzeninin yıkılacağından ve onun yerine güçlü ve gerçek bir İslam düzeni kuracağımızdan dolayı, ayrıca insanların bana inandığını ve inanacağını görmek adına istifa etmiş bulunuyorum.”

Tarık Yıldızı Nedir?
Kuran’ın 86. suresi Tarık süresidir.

Bilim adamlarının Pulsar diye adlandırdığı, Kur’an da Tarık yıldızı olarak geçen ve kendisine yemin edilen bir yıldızdır.

Tarık sözcüğü “tokmak gibi şiddetle vuran, vuruşu olan” anlamındadır.Sizce kıyamet kopacak mı?

Paylaş

4 YORUMLAR

  1. Dini olarak Yüce rabbimden başka kim bilir peygamberlere bile bildirilmemiş bu bide tarık venüs demek yani bu bi sabah yıldızıdır bilimsel olarak bakarsak sabah kopmicak diyo adam ee kendi bile ne dediğini bilmiyo ya inanmayın bunlara utanmasa kendini peygamber ilan edecek ya hem daha alametler ortaya çıkmadı ama adam o kadar emin konuşuyoki insan tereddüt ediyo ama yok inanmayın😫

YORUM YAP.

Please enter your comment!
Please enter your name here